Začni zimní sezonu stylově a bezpečně! Není se čeho bát, individuální formát bude vyhovovat všem. Pokud se skialpami začínáš a nebo jsi již zkušený skialpinista, tak tě na Medvědínu rádi uvidíme a navíc dostaneš od nás stylovou čelenku. Za účast na akci se nic neplatí! 

Termín

17.12.2021 – 18.12.2021

Místo

Špindlerův Mlýn - Medvědín

Registrace

Zázemí 

Špindlerův Mlýn - Medvědín

Harmonogram

Pátek 18.12.2021

Díky spolupráci se ski areálem Špindlerův Mlýn bude pro vás v odpoledních hodinách vyhrazené časové okno, kdy se můžeš jít bezpečně projít. Nemusíš se bát, že by byly v provozu sněžná děla ani nebudou jezdit rolba. 

Sobota 18.12.2021

V sobotu bude opět vyhrazené časové okno na to si projít bezpečnou trasu, kterou zvládne i uplný začátečník. Navíc se můžeš těšit na skromné zázemí, kde ti uděláme základní servis lyží a budeš si moc nabídnout teplý čaj na zahřátí. Navíc pokud tě bude cokoliv zajímat ohledně projektu zařij skialpy, tak ti budeme k dispozici. Každý účastník obdrží čelenku ZDARMA. Startovné se nevybírá! 

 

Přihlásit se online

Trasy

 


 

Informace o akci

Zažij skialpy je sportovní projekt pro širokou veřejnost bez rozdílu výkonnosti nebo věku. Není nic lepšího než být s partou kamarádů nebo rodinou v přírodě a mít u toho možnost si zaspartovat. Co je však ještě důležitější je, aby se nikomu nic nestalo, protože zdraví je na prvním místě.  Máme v plánu také lidi vzdělávat o chování v horách formou přednášek Horské služby, profesionálů nebo výrobců vybavení. Cíl projektu je jasný - Zažít skialpy. 

Přihlásit se online

Partneři závodu

Hlavní partneřiKooperativa
Harfa sport
Cardion
PartneřiNutrendd
Kilpi
Loapp
ZA PODPORYkrkonoše