Chceš zažít krásný den na skialpech, něco se dozvědět od profíků a poznat nové kámoše? Pak je akce Zažij skialpy přímo pro tebe. Ve spolupráci s Českým horolezeckým svazem jsme připravili nadupaný den plný skialpinismu, tak do toho pojď s námi. JAK SE NA AKCI PŘIHLÁSIT SE DOZVÍŠ ZDE

Jak to bude vypadat? 

Sraz v 9:00, následuje rozdělení do skupin a výšlap pod vedením zkušených instruktorů. Náročnost a tempo každé skupiny budou přizpůsobeny účastníkům. Proto už v rámci přihlášení každý uvádí svoji preferovanou skupinu, jako na lyžáku . Nemusí se tedy bát ostřílení matadoři, ani začátečníci. Následuje celodenní výšlap, při kterém ale nezávodíme, jdeme si to užít a něco se dozvědět. Každá skupina bude mít i program v rámci výletu tak, abyste se něco dozvěděli a odnesli si kromě unaveného těla i nějaké poznatky. Chceš poradit s výběrem vybavení, zlepšit techniku, nebo tě zajímá cokoliv dalšího? Instruktoři Českého horolezeckého svazu jsou ti k dispozici. 

Po návratu v odpoledních hodinách bude následovat doprovodný program pro všechny skupiny (v závislosti na sněhových podmínkách venku, nebo uvnitř). 

 

Termín

18.03.2023 – 18.03.2023

Místo

Kouty

Registrace

Stručný časový harmonogram

  • 9:00 sraz, úvodní slovo, rozdělení do skupin
  • 10:00 – 15:00 skialpový výšlap s náročností dle jednotlivých skupin
  • 15:30 – 16:30 přednáška Horské služby/ČHS

Večeře, posezení

Přihlásit se online

Trasy

 

Informace o akci

Zažij skialpy je sportovní projekt pro širokou veřejnost bez rozdílu výkonnosti nebo věku. Není nic lepšího než být s partou kamarádů nebo rodinou v přírodě a mít u toho možnost si zaspartovat. Co je však ještě důležitější je, aby se nikomu nic nestalo, protože zdraví je na prvním místě. A jelikož skialpinismus zažil hlavně v minulé sezoně ohromný boom Máme v plánu také lidi vzdělávat o chování v horách formou přednášek Horské služby, profesionálů nebo výrobců vybavení. Cíl projektu je jasný - Zažít skialpy. 

Přihlásit se online

Partneři závodu

Hlavní partneřiKooperativa
Harfa sport
Cardion
PartneřiNutrendd
Kilpi
Loapp
Haglofs
Oficiální DodavateléSilva