Přijeď do Špindlu a rozluč se se zimou. Akce Zažij skialpy jsou co do technické náročnosti vhodné jak pro profesionální skialpinisty, tak úplné začátečníky. Těšíme se na tebe! Kompletní informace zde! 

Termín

12.03.2022 – 12.03.2022

Místo

Špindlerův Mlýn - Svatý Petr

Registrace

Zázemí akce

Pro účastníky je připraven velkokapacitní vyhřívaný stan včetně úschovny, převlékárny a občerstvení. (Společné zázemí pro akci Krkonošská 70)

Časový harmonogram dne

  • 9:45 sraz, úvodní slovo
  • 10:00 odchod skupiny 1 (10-15 lidí)
  • 10:15 odchod skupiny 2 (10-15 lidí)
  • 10:30 odchod skupiny 3 (10-15 lidí)
  • 13 - 14 h - návrat do ski areálu

Přihlášení na akci a parkování

Registrace je ZDARMA, z kapacitních důvodů je počet míst omezen, s registrací na nic nečekej! Přihlášení je nutné mailem na info@zazijskialpy.cz. Do zprávy nám dej vědět, v jaké chceš být skupině. 

Skupina 1 – na skialpy chodím pravidelně, rád a rychle :)
Skupina 2 – párkrát jsem to zkusil, těším se na výhledy
Skupina 3 -  je to moje poprvé, nechci nikam spěchat

Pro parkování využijte oficiální parkovací plochy města Špindlerův Mlýn. Doporučujeme přijet s dostatečným časovým předstihem, v sobotu ráno nebudeme rozhodně jediní, kdo chce ve Špindlu na lyže :-)


 

Přihlásit se online

Trasy

Kudy a jak dlouho půjdeme?

 

Nebudeme všechno rovnou prozrazovat, ale čeká nás zhruba 11 km dlouhý výšlap s převýšením okolo 650 metrů. Výlet nám zabere něco okolo 3 hodin, které strávíme pozorováním krásných výhledů po hřebenech Krkonoš. Dolů se vrátíme bezpečně po sjezdovce. Nikdo se nemusí bát, nebude to nic technicky náročného. 

Informace o akci

Zažij skialpy je sportovní projekt pro širokou veřejnost bez rozdílu výkonnosti nebo věku. Není nic lepšího než být s partou kamarádů nebo rodinou v přírodě a mít u toho možnost si zaspartovat. Co je však ještě důležitější je, aby se nikomu nic nestalo, protože zdraví je na prvním místě. Máme v plánu také lidi vzdělávat o chování v horách formou přednášek Horské služby, profesionálů nebo výrobců vybavení. Cíl projektu je jasný - Zažít skialpy. 

Přihlásit se online

Partneři závodu

Hlavní partneřiKooperativa
Harfa sport
Cardion
PartneřiNutrendd
Kilpi
Loapp
ZA PODPORYkrkonoše